Ne
image
  • imageDans Eğitmenleri
  • imageDans Okullari
Neresi
image
image

İzmir Tango Kursu

Yeni Nesil İzmir Tango Kursu

Tangoizm Dans Stüdyosu, içerisinde belge ve gerekli yetilere sahip eğitmenlerin bilgi ve becerilerini paylaştığı, izmir tango kursu ‘dur.

Avrupa Başarısıyla Onaylanmış İzmir Tango Kursu

İsminden de anlaşılacağı gibi Arjantin Tango uzmanlığında eğitmen tarafından kurulan TangoizmDS, zengin bir müfredat, farklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Tango anlayışı ile izmir tango kursu algısına yeni nesil tango akımı fırsatını yakalama şansı sunmaktadır. izmir ‘in tango kursu ortamlarına kazandırdığı bir çok izmirli tango dansçısı ile İzmir’de tangonun gelişip büyümesinde gerçekçi bir rol oynamıştır.

Aynı zamanda eğitmen ve etkinlik olarak da izmir ‘in ve Türkiye’nin en genç ve dinamik tango okullarından olma özelliğine sahiptir. TangoizmDS çatısı altında yapılan izmir tango kursu çalışmaları ile tango sosyal dans ortamına yetiştirdiğimiz izmir tango kursu’nun bir çok dansçısı vardır.
Daha sonra bu dansçıları Avrupa Tango Şampiyonalarında boy göstermeleri için yarışmacı formatlarında da geliştirmiştir. Yarışma esnasında hem izmir hem Türkiye tangosunun temsilcileri haline getirmiştir.

Tanıtım Videosu Tangoizm Dans Stüdyosu Videoyu İzle

Bize Puan Verin ve Yorum Yazın

Bu ilan için Puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Bul

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir

image

building İşletmenin sahibi misiniz ? Talep Edin! Talep Edin!
image